Kézilabdameccsek időpontjai a 2017/2018-as tanévben
Az U14 fiú 1. osztály D csoport meccsei és eredményei: >>>
Az U12 fiú Tóth László régió A csoport meccsei és eredményei: >>>
Az U10 fiú kisiskolás bajnokság Tóth László régió meccsei és eredményei: >>>
Kézilabdameccsek időpontjai a 2016/2017-es tanévben
Az U14 fiú 1. osztály D csoport meccsei és eredményei: >>>
Az U12 fiú Tóth László régió D csoport meccsei és eredményei: >>>
Az U10 fiú kisiskolás bajnokság Tóth László régió meccsei és eredményei: >>>
2015/2016
U10, U12 és U14 fiú kézilabda csapataink eredményei
U14 / Tóth László régió A
2015. szeptember 12.
Alsóörsért Közalapítvány- SZESE Győr: 26-12
Máriaújfalusi SE - Alsóörsért Közalapítvány: 13-29
2015. szeptember 27.
KK Ajka - Alsóörsért Közalapítvány: 14-28
Alsóörsért Közalapítvány - Kilián DSE Pápa: 35-24
2015. október 10.
Alsóörsért Közalapítvány - Győri FKKA 2: 31-5
Győri FKKA 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 25-26
2015. október 24.
Alsóörsért Közalapítvány - Máriaújfalusi SE: 31-10
SZESE Győr - Alsóörsért Közalapítvány: 22-30
2015. november 8.
Alsóörsért Közalapítvány - KK Ajka: 21-13
Kilián DSE Pápa - Alsóörsért Közalapítvány: 4-29
2015. november 22.
Alsóörsért Közalapítvány - Győri FKKA 1: 17-15
Győri FKKA 2 - Alsóörsért Közalapítvány: 18-38
U14 / Tóth László régió felsőház
2015. december 6.
Alsóörsért Közalapítvány - MKB Veszprém Kzrt.: 25-18
Éles KISE - Alsóörsért Közalapítvány: 23-20
2016. január 24.
Várpalotai BSK - Alsóörsért Közalapítvány: 23 -15
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1.: 20-28
2016. február 7.
MKB Veszprém KZRT. - Alsóörsért Közalapítvány: 19-16
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE: 17-21
2016. február 20.
Alsóörsért Közalapítvány - Várpalotai BSK: 21-26
Éles KISE - Alsóörsért Közalapítvány: 24-19
U14 / Tóth László régió régióbajnoka
2016. március 6.
Alsóörsért Közalapítvány - Győri FKKA 2: 40-7
Máriaújfalusi SE - Alsóörsért Közalapítvány: 12-23
U12 / Tóth László régió B
2015. szeptember 20.
Várpalotai BSK 2 - Alsóörsért Közalapítvány: 8-26
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1: 26-18
2015. október 3.
Várpalotai BSK 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 20-24
Alsóörsért Közalapítvány - MKB Veszprém KZRT/Tapolca: 31-9
2015. október 17.
Alsóörsért Közalapítvány - MKB Veszprém KZRT 1: 24-18
Éles KISE 2 - Alsóörsért Közalapítvány: 28-22
2015. november 15.
Éles KISE 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 21-28
Alsóörsért Közalapítvány - Várpalotai BSK 2: 24-15
2015. november 29.
Alsóörsért Közalapítvány - Várpalotai BSK 1: 25-21
MKB Veszprém KZRT/Tapolca - Alsóörsért Közalapítvány: 19-33
2015. december 13.
MKB Veszprém KZRT 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 22-23
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 2: 16-34
U12 fiú - 2016. január 17. - Alsóörs - Sportcsarnok
10.40 Szentgotthárdi KK - Alsóörsért Közalapítvány
14.50 Alsóörsért Közalapítvány - Ajkai Trampolin SE
U10 / Tóth László régió
2015. október 10.
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1: 6-37
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1: 14-17
Alsóörsért Közalapítvány - DEVM Kézilabda Alapítvány 1: 12-27
2015. november 7.
Füredi KSE - Alsóörsért Közalapítvány: 20-06
Ajkai Trampolin SE - Alsóörsért Közalapítvány: 23-17
MKB Veszprém Kzrt. - Alsóörsért Közalapítvány: 10-18
2015. december 5.
Alsóörsért Közalapítvány - Szentgotthárdi KK: 8-18
Alsóörsért Közalapítvány - Veszprémi KKFT Felsőörs: 19-11
Alsóörsért Közalapítvány - DEVM Kézilabda Alapítvány: 8-34
2016. március 12. szombat
Szentgotthárdi KK - Alsóörsért Közalapítvány: 18-10
SZoESE - Alsóörsért Közalapítvány: 19-9