foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Üdvözöljük az iskola weblapján!

Feliratkozás hírlevélre



HTML formátum?

Joomla Extensions powered by Joobi

Kézilabdameccsek időpontjai a 2017/2018-as tanévben

 

Az U14 fiú 1. osztály D csoport meccsei és eredményei: >>>

Az U12 fiú Tóth László régió A csoport meccsei és eredményei: >>>

Az U10 fiú kisiskolás bajnokság Tóth László régió meccsei és eredményei: >>>

 


 

Kézilabdameccsek időpontjai a 2016/2017-es tanévben

 

Az U14 fiú 1. osztály D csoport meccsei és eredményei: >>>

Az U12 fiú Tóth László régió D csoport meccsei és eredményei: >>>

Az U10 fiú kisiskolás bajnokság Tóth László régió meccsei és eredményei: >>>

 


 2015/2016

U10, U12 és U14 fiú kézilabda csapataink eredményei

 alt

U14 / Tóth László régió A

  2015. szeptember 12.

Alsóörsért Közalapítvány- SZESE Győr: 26-12
Máriaújfalusi SE - Alsóörsért Közalapítvány: 13-29

2015. szeptember 27.

KK Ajka - Alsóörsért Közalapítvány: 14-28
Alsóörsért Közalapítvány - Kilián DSE Pápa: 35-24

2015. október 10.

Alsóörsért Közalapítvány - Győri FKKA 2: 31-5
Győri FKKA 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 25-26

2015. október 24.

Alsóörsért Közalapítvány - Máriaújfalusi SE: 31-10
SZESE Győr - Alsóörsért Közalapítvány: 22-30

2015. november 8.

Alsóörsért Közalapítvány - KK Ajka: 21-13
Kilián DSE Pápa - Alsóörsért Közalapítvány: 4-29

2015. november 22.

Alsóörsért Közalapítvány - Győri FKKA 1: 17-15
Győri FKKA 2 - Alsóörsért Közalapítvány: 18-38

U14 / Tóth László régió felsőház

2015. december 6.

Alsóörsért Közalapítvány - MKB Veszprém Kzrt.: 25-18
Éles KISE - Alsóörsért Közalapítvány: 23-20

 2016. január 24. 

Várpalotai BSK - Alsóörsért Közalapítvány: 23 -15
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1.: 20-28

2016. február 7. 

MKB Veszprém KZRT. - Alsóörsért Közalapítvány: 19-16
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE: 17-21

2016. február 20. 

Alsóörsért Közalapítvány - Várpalotai BSK: 21-26
Éles KISE - 
Alsóörsért Közalapítvány: 24-19

U14 / Tóth László régió régióbajnoka

2016. március 6. 

 Alsóörsért Közalapítvány - Győri FKKA 2: 40-7
Máriaújfalusi SE - Alsóörsért Közalapítvány: 12-23

 


U12 / Tóth László régió B

2015. szeptember 20.

Várpalotai BSK 2 - Alsóörsért Közalapítvány: 8-26
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1: 26-18

2015. október 3.

Várpalotai BSK 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 20-24
Alsóörsért Közalapítvány - MKB Veszprém KZRT/Tapolca: 31-9

2015. október 17.

Alsóörsért Közalapítvány - MKB Veszprém KZRT 1: 24-18
Éles KISE 2 - Alsóörsért Közalapítvány: 28-22

2015. november 15.

Éles KISE 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 21-28
Alsóörsért Közalapítvány - Várpalotai BSK 2: 24-15

 2015. november 29.

Alsóörsért Közalapítvány - Várpalotai BSK 1: 25-21
MKB Veszprém KZRT/Tapolca - Alsóörsért Közalapítvány: 19-33

2015. december 13.

MKB Veszprém KZRT 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 22-23
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 2: 16-34 

 U12 fiú - 2016. január 17. - Alsóörs - Sportcsarnok

 

10.40 Szentgotthárdi KK - Alsóörsért Közalapítvány
14.50 Alsóörsért Közalapítvány - Ajkai Trampolin SE 


U10 / Tóth László régió

2015. október 10.

Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1: 6-37
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1: 14-17
Alsóörsért Közalapítvány - DEVM Kézilabda Alapítvány 1: 12-27

2015. november 7.

Füredi KSE - Alsóörsért Közalapítvány: 20-06
Ajkai Trampolin SE -  Alsóörsért Közalapítvány: 23-17
MKB Veszprém Kzrt. -  Alsóörsért Közalapítvány: 10-18

2015. december 5.

Alsóörsért Közalapítvány - Szentgotthárdi KK: 8-18
Alsóörsért Közalapítvány - Veszprémi KKFT Felsőörs: 19-11
Alsóörsért Közalapítvány - DEVM Kézilabda Alapítvány: 8-34

2016. március 12. szombat

Szentgotthárdi KK - Alsóörsért Közalapítvány: 18-10
SZoESE - Alsóörsért Közalapítvány: 19-9