foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Üdvözöljük az iskola weblapján!


Sporthírek

Aktuális sportesemények, eredmények

Bővebben

Programok

Alsóörsi programok

Bővebben

Iskolai rendezvények

Aktuális iskolai rendezvények, ünnepségek

Bővebben

Iskolai közlemények

Aktuális iskolai közlemények, információk

Bővebben

Feliratkozás hírlevélre



HTML formátum?

Joomla Extensions powered by Joobi

Kézilabdameccsek időpontjai a 2017/2018-as tanévben

 

Az U14 fiú 1. osztály D csoport meccsei és eredményei: >>>

Az U12 fiú Tóth László régió A csoport meccsei és eredményei: >>>

Az U10 fiú kisiskolás bajnokság Tóth László régió meccsei és eredményei: >>>

 


 

Kézilabdameccsek időpontjai a 2016/2017-es tanévben

 

Az U14 fiú 1. osztály D csoport meccsei és eredményei: >>>

Az U12 fiú Tóth László régió D csoport meccsei és eredményei: >>>

Az U10 fiú kisiskolás bajnokság Tóth László régió meccsei és eredményei: >>>

 


 2015/2016

U10, U12 és U14 fiú kézilabda csapataink eredményei

 alt

U14 / Tóth László régió A

  2015. szeptember 12.

Alsóörsért Közalapítvány- SZESE Győr: 26-12
Máriaújfalusi SE - Alsóörsért Közalapítvány: 13-29

2015. szeptember 27.

KK Ajka - Alsóörsért Közalapítvány: 14-28
Alsóörsért Közalapítvány - Kilián DSE Pápa: 35-24

2015. október 10.

Alsóörsért Közalapítvány - Győri FKKA 2: 31-5
Győri FKKA 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 25-26

2015. október 24.

Alsóörsért Közalapítvány - Máriaújfalusi SE: 31-10
SZESE Győr - Alsóörsért Közalapítvány: 22-30

2015. november 8.

Alsóörsért Közalapítvány - KK Ajka: 21-13
Kilián DSE Pápa - Alsóörsért Közalapítvány: 4-29

2015. november 22.

Alsóörsért Közalapítvány - Győri FKKA 1: 17-15
Győri FKKA 2 - Alsóörsért Közalapítvány: 18-38

U14 / Tóth László régió felsőház

2015. december 6.

Alsóörsért Közalapítvány - MKB Veszprém Kzrt.: 25-18
Éles KISE - Alsóörsért Közalapítvány: 23-20

 2016. január 24. 

Várpalotai BSK - Alsóörsért Közalapítvány: 23 -15
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1.: 20-28

2016. február 7. 

MKB Veszprém KZRT. - Alsóörsért Közalapítvány: 19-16
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE: 17-21

2016. február 20. 

Alsóörsért Közalapítvány - Várpalotai BSK: 21-26
Éles KISE - 
Alsóörsért Közalapítvány: 24-19

U14 / Tóth László régió régióbajnoka

2016. március 6. 

 Alsóörsért Közalapítvány - Győri FKKA 2: 40-7
Máriaújfalusi SE - Alsóörsért Közalapítvány: 12-23

 


U12 / Tóth László régió B

2015. szeptember 20.

Várpalotai BSK 2 - Alsóörsért Közalapítvány: 8-26
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1: 26-18

2015. október 3.

Várpalotai BSK 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 20-24
Alsóörsért Közalapítvány - MKB Veszprém KZRT/Tapolca: 31-9

2015. október 17.

Alsóörsért Közalapítvány - MKB Veszprém KZRT 1: 24-18
Éles KISE 2 - Alsóörsért Közalapítvány: 28-22

2015. november 15.

Éles KISE 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 21-28
Alsóörsért Közalapítvány - Várpalotai BSK 2: 24-15

 2015. november 29.

Alsóörsért Közalapítvány - Várpalotai BSK 1: 25-21
MKB Veszprém KZRT/Tapolca - Alsóörsért Közalapítvány: 19-33

2015. december 13.

MKB Veszprém KZRT 1 - Alsóörsért Közalapítvány: 22-23
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 2: 16-34 

 U12 fiú - 2016. január 17. - Alsóörs - Sportcsarnok

 

10.40 Szentgotthárdi KK - Alsóörsért Közalapítvány
14.50 Alsóörsért Közalapítvány - Ajkai Trampolin SE 


U10 / Tóth László régió

2015. október 10.

Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1: 6-37
Alsóörsért Közalapítvány - Éles KISE 1: 14-17
Alsóörsért Közalapítvány - DEVM Kézilabda Alapítvány 1: 12-27

2015. november 7.

Füredi KSE - Alsóörsért Közalapítvány: 20-06
Ajkai Trampolin SE -  Alsóörsért Közalapítvány: 23-17
MKB Veszprém Kzrt. -  Alsóörsért Közalapítvány: 10-18

2015. december 5.

Alsóörsért Közalapítvány - Szentgotthárdi KK: 8-18
Alsóörsért Közalapítvány - Veszprémi KKFT Felsőörs: 19-11
Alsóörsért Közalapítvány - DEVM Kézilabda Alapítvány: 8-34

2016. március 12. szombat

Szentgotthárdi KK - Alsóörsért Közalapítvány: 18-10
SZoESE - Alsóörsért Közalapítvány: 19-9